Ekonomi

Kayseri Ticaret Borsası Tarımsal İhtisas OSB Projesi Tanıtım Toplantısı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte Kayseri Ticaret Borsasını ziyaret ederek Tarım İhtisas OSB’nin kurulmasına ilişkin tanıtım toplantısına katıldı.

Kayseri Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Daire Başkanlığı, Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kocasinan Belediyesi, Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Ticaret Odası ve Kayseri Ticaret Borsası kurucu üyeleri Jeotermal Kaynaklı Tarıma Dayalı İhtisas Seracılık Organize Sanayi Bölgesi proje çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. . Bu kapsamda Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile birlikte Kayseri Ticaret Borsasını ziyaret etti. Tarım İhtisas OSB’nin kurulmasına ilişkin tanıtım toplantısına Başkan Büyükkılıç ve Vali Çiçek’in yanı sıra Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış ve Kayseri Sanayi Odası Başkanı Mehmet Büyüksimitci de katıldı. Lider Büyükkılıç, modern teknolojik seraların ve doğru tarım uygulamalarının geliştirilmesi, belirli bir alanda seracılığın planlı ve organize bir şekilde yapılması amacıyla Kayseri’de Jeotermal Kaynaklı Tarıma Dayalı İhtisas Sera Organize Sanayi Bölgesi Projesi’nin hayata geçirileceğini söyledi.

Mega bir yatırım olması hedeflenen projenin hayırlı olmasını dileyen ve emeği geçenlere teşekkür eden Büyükkılıç, “Valimiz Gökmen Çiçek ile Kayseri Ticaret Borsasını ziyaret ederek Tarım Ticaret Borsası’nın kurulması ile ilgili tanıtım toplantısı gerçekleştirdik. İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Recep Bağmış ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu